casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
casi angeles

casi angeles
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Biografija

Go down 
AutoriusPranešimas
Liberty

Liberty


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-09-18
Age : 30

Biografija Empty
RašytiTemos pavadinimas: Biografija   Biografija EmptyŠt. 09 27, 2008 11:11 pm

Pilnas vardas Mariana Elizabeth Espósito Herrera
Gimimo data 1991 Spalio 10 diena
Pravardės Lali, Lala, Marian, Lorithaa, La, ir kitos.
Kvartalas Parque Patricios
Mokymosi įstaiga S.V.P
Mėgstamiausia spalva turkis, žydra spalva
Geriausia draugė Aldana Pereyra



Pirmą kartą Mariana Esposito televizijoje atsirado 2003 metais, telenovelėje „Rincon de luz“, čia jos personažas buvo „Malena“. Po metų vaidino „Floricienta“ kaip Roberta. 2006 metais turėjo pagrindinį vaidmenį „Chiquititas“ (2006), kaip Agustina, jauna vaikų mama.
šiandien, turi kitą pagrindinį vaidmenį seriale „Casi Angeles“.
Mariana neturi poilsio, šiomis dienomis ji su savo kolegomis yra ture Lotynų Amerikoje ir taip pat filmuoja antrąjį „CA“ sezoną, ir nors labai spaudžiama, ji poklabio su mumis neatsisakė, „Izraelio fanai yra geriausi“ – pasakė Mariana.
Mes galvojome, kad žvaigždės gyvenimas kaip ji bus pakvaišęs, bet Mariana mums pasakoja kitaip. „ Mano gyvenimas pakankamai normalus, kaip 16 metų merginos“ – sako – „ mokausi vidurinėj mokykloj kaip ir visi, rytais mokausi, po to filmuojuosiu. Kartais filmuojame iki vėlumos ir kartais iš ryto, priklauso nuo scenos.“
Seriale tavo personažas yra maisštingas, ar Mariana turi kažką panašaus su Marianella?
Tiesą pasakius neturim panašių dalykų. Esame skirtingos kalbėjimo formoj, aprangos stiliumi. Man patinka rengtis rengtis visiškai kitaip nei Marianellai, bet mes abi norime to paties – būti teisingom.
Turi gerų draugų kolegų?
Čia mes visi esame kaip didelė šeima, bet draugai, kurie man artimiausi yra Nicolas Riera, Gaston, Eugenia, Candela, Agustun ir Peter. Esame maždaug to paties amžiaus, todėl turime daug bendrų dalykų.
Šiomis dienomis jūs keliaujat po Lotynų Amreiką su koncertais kartu su kolegom, kaip susitvarkot?
26 sausį pradėjome turą, darėme šou Urugvajuje, žmonės ten labai turi daug meilės , kurią mum davė, bet kadangi tuoj prasidės antrasis sezonas Argentinoje, filmuojame, o po to einame koncertuoti“.
Kur bus kiti šou?
Vasario 23 – Cordoboje. Šou yra visiškai kitokie nei Gran Rex‘e. Reikia nepamiršti pasakyti, kad atvyksime į Izraelį, kaip ir pažadėjome, bet dar nežinome kada ir jei išeis atvyksime arba visi kartu arba tik grupė.
Kokia mėgstamiausia tavo daina?
„Para vos“
Kodėl?
Man labai patinka, turiu ryšį su žodžiais, jie yra nuostabūs.
Šį mėnesį švęsi 5 metų darbą pas Cris Moreną, iš visų tavo darbų, kuris patiko labiausiai?
Man patiko visi serialai, visuose buvau skirtingas personažas.
Kontaktuoji su fanais?
Žinoma. Visada kontaktuojame. Kartais fanai mus aplanko studijoje ir gatvėje visada yra ko nors, kas ateina ir pasako „labas“ ar kitą mielą žodį. Meilė visada yra čia ir stengiamės atsakyti tuo pačiu fanams.
Kokį keisčiausią dalyką esi gavusi nuo fano?
Gaunu daugybę daiktų.
Pavyzdžiui?
Kartą man padovanojo kamerą, ipod ir kita..
Ko nežinome apie tave?
Nemanau kad yra. Tai ką jūs matot, esu aš.
Buvai Izraelyje du kartus, ką pameni iš vizito?
Žmones. Buvau Izraelyje su „floricienta“ bei „RDL“ , pamenu žmones, meilę. Man tai buvo nepamirštamas įvykis, nes tai buvo pirma šalis, kuri nebuvo Argentina.
Norėtum aplankyti izraelį kaip turistė, o ne kaip artistė?
Žinoma. Man patinka keliauti kaip turistei, bet kai buvau čia, nieko nemačiau, nes visada būna tik šou, susitikimai su fanais, interviu ir t.t. visada norėjau keliauti į Izraelį ir pažinti istoriją, kultūrą.
Ką norėtum pasakyti Izraelio fanams?
Kad jie nuostabūs ir geriausi. Norime labai atvykti į Izraelį, padaryti šou, tikiuosi greit susitiksim. Visi kolegos to nori.

Info:
Pravardė – Lali
Personažo vardas – Marianella
Gimimo metai – 10/10/1991
Gimimo vieta – Buenos Airės
Broliai/seserys – brolis ir sesė
Laisvalaikis – draugai ir šeima.
Spalva – juoda, oranžinė tamsiai rožinė
Sportas – tenisas, futbolas.
Grupė – Black eyed peas
Vieta – paplūdimys
Svajonė – pasiekti aukštumų su dalykais, kuriuos mėgstu dayrti.
Atgal į viršų Go down
https://casiangeles.lithuanianforum.net
 
Biografija
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Biografija
» Biografija
» Biografija
» Biografija
» Biografija

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
casi angeles :: Mariana Esposito-
Pereiti į: