casi angeles
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
casi angeles

casi angeles
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  Prisijungti  

 

 Gente žurnale

Go down 
AutoriusPranešimas
Liberty

Liberty


Pranešimų skaičius : 167
Join date : 2008-09-18
Age : 30

Gente žurnale Empty
RašytiTemos pavadinimas: Gente žurnale   Gente žurnale EmptyŠt. 09 27, 2008 11:22 pm

Gente žurnale 25z6txu Turi viena telefono linija , kad jam skambintu merginos...
Gaston dalmau turi 24 metus ir dirba kurtame Cris Morenos serijale Casi Angeles kur susikure ir grupe Teen Angels . Aktoriu teige kad jam patinka šis darbas , bet atima daug laiko ir labai pavargsta. "Važiuokit į Brazilija" entuziastingai sako Gastonas.
Kaip buvo jum?
- Puiku ! Kelione su Nico Riera , kitaip dar Tacho ir su draugais ir draugem. Vaikščiojome Brazilijoje ejome į pleža ir net neleistinas zonas. Buvome ten 4 dienas.
Jūs grįžote vienas?
- Taip grįžau vienas. Visada kažkas ten yra bet nieko oficialaus.
Aš manau kad fanes turetu nestokoti jusu
::AKtorius juokiasi: Taip tikrai , butu gerai, bet taip jau yra
Kaip su merginom ?
- Gerai , bendraujam ejnam į barus kartais į draugo apartamentus i klubus.
Dažnai ieškai Coronel Suarez ?
- Taip , man patinka jo idejos jo serijalai kaip Maištingas amžius (Rebelde way). Taipogi ir kiti jo kurti serijalai , kaip Pelenes istorija (Floricienta) , Esi mano gyvenimas (Sos mi vida) , Vędes ir turi vaikų (Casados con hijos) ir žinoma Beveik Angelai (Casi angeles).
Buvo sunku pakeisti suareza Buenos Airese?
- Ne. Kai atejau studijuoti buvo vakaras . Na cia turiu daug broliu seseru ir daug draugu . Man patinka gyventi Argentinoje.

Kas liko tavo mieste?
- Mano senas brolis , mes dažnai susitinkam . Dar buenos Airese yra ir mano geri draugai jie čia studijuoja ir dirba.
Tikiu , kad pas tave namuose telefonas nenustoja skambeti.
- Na taip. Kartais atsiliepiu , kartais ne Suarezas yra ivedes speciale sistema kai skambina mergaites.
Visada buvai nugaletojas?
- Taip , tai sunkoka "Pavyzdžiui" yra viena mergina kuri mane įsimilejusi , bet ji su mano broliu pora.
Kaip baigesi istorija?
- Buvome draugai , pora o dabar matomes dažnai ir tiek. O mano broliui ji jau neberūpi.
Tavo pomegiai
- Myliu ir esu pamišes del gitaros, jau nuo 12 metu dainuoju ir groju gitara o dabar dainuoju grupeje Teen Angels. Iš atlikeju man patinka Para Pau , Fito Paez , Charly Garcia maždaug tokio tipo muzika kaip jų.
Kur išleidi pinigus?
- Esu labai "užsidegantis" tai jai manlabai patinka butinai nusiperku . Esu pamišes del elektroniniu daikčiuku.
Koks tikslas tavo dabar?
- Na siuo metu mano tikslas keliauti , nes labai megstu keliauti man labai patinka Australija , bet esu isitikines ,kad labai norečiau nukeliauti į Niujorka . Nukeliaučiau ten , bet man reikia daugiau laiko.
Tai juk "Beveik Angelai" ka darytum jai galetum skraidyti?
- Gera dovana būtu , pamatyčiau koks mažas šis pasaulis ir kokie visi mes esame svarbūs.


Interviu su Gaston Dalmau iš Casi angeles serijalo
Atgal į viršų Go down
https://casiangeles.lithuanianforum.net
 
Gente žurnale
Atgal į viršų 
Puslapis 11
 Similar topics
-
» Žurnale Pronto

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
casi angeles :: Gaston Dalmau-
Pereiti į: